Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Informacje te służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Close
Logowanie
Domena: .autobill.pl E-mail: Hasło:
infolinia: +48 58 345 44 44
Potrzebujesz pomocy?: pomoc@autobill.pl
Aktualności

Uruchomienie systemu AutoBill.pl
2011-08-02

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnej e-usługi jaką jest Autobill.pl - uniwersalna, dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku platforma internetowa do automatycznego fakturowania on-line.

Serwis przeznaczony jest głównie dla firm świadczących cykliczne, abonamentowe usługi wymagające okresowego (miesięcznego, kwartalnego, rocznego itp) wystawiania i wysyłania (np. Pocztą Polską) pewnej ilości takich samych faktur do tych samych odbiorców. Aplikacja AutoBill.pl w pełni automatycznie wygeneruje faktury do plików PDF, na podstawie zdefiniowanych parametrów, i wyśle je określonego dnia pocztą elektroniczną do zdefiniowanej grupy odbiorców. Wystarczy zaimportować swoją listę odbiorców oraz zdefiniować usługę, jej wartość i cykliczną datę wysyłki faktur mailem, by zapomnieć o comiesięcznym żmudnym i czasochłonnym drukowaniu i kopertowaniu faktur.

AutoBill.pl umożliwia równiez wystawianie faktur jednorazowych, korygujących, pro-form, realizację płatności on-line, raportowanie, komunikację marketingową oraz ułatwia wiele innych, przydatnych w codziennej praktyce biznesowej czynności.

Dzięki platformie AutoBill.pl zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze, a wszystko to w pełni bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami – o czym napiszemy w kolejnych wiadomościach. 

W chwili obecnej serwis pracuje w wersji testowej. W wersji podstawowej nasze usługi są i pozostana darmowe, zapraszamy do darmowego wypróbowania serwisu.

 

Zespół AutoBill.pl